Zaburzenia odżywiania

Serdecznie zapraszamy na otwarty webinar: ”Zaburzenia odżywiania u młodzieży – krótki przewodnik dla rodziców”, który odbędzie się 29 marca (poniedziałek) 2021 o godzinie 17:00.

Podczas spotkania porozmawiamy o mechanizmach zaburzeń odżywiania. Przekażemy także kilka praktycznych wskazówek dotyczących wsparcia i pomocy nastolatkom zmagającym się z tym problemem. Spotkanie będzie się składało z 2 części: ok. godzinnego wykładu, a następnie rozmowy z uczestnikami.

Głównym adresatem szkolenia są rodzice nastolatków, jednak zachęcamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Prowadzący: dr Katarzyna Maria Bogdanowicz – psycholog mgr Anna Doroszczyk – pedagog

Webinar będzie transmitowany przez aplikację Zoom. https://us04web.zoom.us/j/76652748127… Meeting ID: 766 5274 8127 Passcode: 375CLh

Nie prowadzimy zapisów. Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń – zalogowania na spotkanie na Zoom. Po kliknięciu w link (lub wpisaniu Meeting ID i hasła) prosimy o chwilę cierpliwości – prelegent wpuszcza uczestników ręcznie. Nie przewidujemy wydawania zaświadczeń.

Skip to content